Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Përballje

2 episode | 2,533 shikime

Ky emision është bashkëprodhim i Muhamet Hajrullahut me Mediumin Telegrafi.com, që shtjellon tema të ndryshme nga përballjet tona të përditshme. Emisioni transmetohet çdo të hënë nga ora 20:20 në RTV Dukagjini e Telegrafi.com

Shfaq më shumë
Alternate Text
Përballje
  • Përballje
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat