Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Perballje - Arsimi publik apo privat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Perballje - Arsimi publik apo privat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:14:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Perballje - Arsimi publik apo privat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,204 shikime
 • 2,204 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përballje me kancerin emision i dedikuar sëmundjes së kancerit, të ftuar janë Skënder Syla OBSh, Ardian Millaku Onkolog, Nafie Latifi OJQ Jeta-Vita, Xhevdet Belegu Pacient Çdo të hënë nga ora 20:20 emisioni Përballje që transmetohet në RTV Dukagjini Ky emision është bashkëprodhim i Muhamet Hajrullahut me Mediumin Telegrafi.com, që shtjellon tema të ndryshme nga përballjet tona të përditshme

Kategoritë