Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë, 1 person me djegie në trup dhe 5 tjerë të lënduar
Përfshihet nga zjarri një banesë në Ulpianë, 1 person me djegie në trup dhe 5 tjerë të lënduar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë