Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përgjigja e KEK-ut se a do t’iu rritet paga punëtorëve për 100 euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përgjigja e KEK-ut se a do t’iu rritet paga punëtorëve për 100 euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përgjigja e KEK-ut se a do t’iu rritet paga punëtorëve për 100 euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 148 shikime
 • 148 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kadri Veseli ishte ndier i lumtur kur u kishte premtuar punëtorëve të KEK-ut se do t'ua rrisë pagën për 100 euro. Por të njëjtit punëtorë u detyruan që sot të dalin në protestë me të vetmen kërkesë. Haradinaj dhe Veseli ta mbajnë premtimin e dhënë

Kategoritë


0 komente