Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
PËRGJIMI TELEFONIK I DY POLITIKANËVE SERBË RRETH VRASJES SË OLIVER IVANOVIQIT
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PËRGJIMI TELEFONIK I DY POLITIKANËVE SERBË RRETH VRASJES SË OLIVER IVANOVIQIT

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 13:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PËRGJIMI TELEFONIK I DY POLITIKANËVE SERBË RRETH VRASJES SË OLIVER IVANOVIQIT

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 919 shikime
 • 919 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pak orë pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, bashkëpunëtorët e tij dhe politikanë serbë në Kosovë dhe Beograd përjashtonin opsionin që prapa vrasjes qëndrojnë shqiptarët. Ata dyshojnë se vrasjen e ka kryer mafia serbe në krye me Milan Radojiçiq, derisa organizimin e ka bërë shteti serb. Kjo dëshmohet në një bisedë telefonike mes një kryetari të një partie në Beograd dhe një asamblisti serb në veri të Mitrovicës. Insajderi sjell bisedën e tyre telefonike të përgjuar.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente