Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përkrahja materiale e delegatëve të 2 Korrikut, satisfakison moral
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përkrahja materiale e delegatëve të 2 Korrikut, satisfakison moral

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përkrahja materiale e delegatëve të 2 Korrikut, satisfakison moral

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka pritur sot në takim përfaqësuesit e delegatëve, të cilët shpallën Deklaratën Kushtetuese të 2 Korrikut 1990, e për të cilët Qeveria e Kosovës ditë më parë ndau 300 mijë euro në mbështetje të tyre.

Kategoritë


0 komente