Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Korbi dhe Dhelpra - Perralla Shqip
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Korbi dhe Dhelpra - Perralla Shqip

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Korbi dhe Dhelpra - Perralla Shqip

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,487 shikime
 • 5,487 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per PR-Solutions dhe mbrohen nga GjirafaVIdeo.com © Na ndiqni ne: https://www.facebook.com/PerrallaShqipVIdeo/ https://www.instagram.com/perrallashqip/ http://www.pr-solutions.com/

Kategoritë


1 koment