Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
“Përtej kujtimeve” libri më i ri i autorit Blerim Dajaku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Përtej kujtimeve” libri më i ri i autorit Blerim Dajaku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Përtej kujtimeve” libri më i ri i autorit Blerim Dajaku

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është promovuar libri “Përtej kujtimeve”, që është libri më i ri me poezi i autorit Blerim Dajaku.

Kategoritë


0 komente