Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përurohet shtatorja e heronjve Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përurohet shtatorja e heronjve Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përurohet shtatorja e heronjve Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nën përkujdesjen e presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, në 20-vjetorin e rënies është përuruar shtatorja e heronjve Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit në Drenas, në sheshin që mban emrin e tyre.

Kategoritë


0 komente