Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Përvjetori i vdekjes së Skënderbeut, prezantohen artefakte të shumta
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përvjetori i vdekjes së Skënderbeut, prezantohen artefakte të shumta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:02
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përvjetori i vdekjes së Skënderbeut, prezantohen artefakte të shumta

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në përvjetorin e 550 të vdekjes së Gjergj Kastriotit - Skënderbeut, Muzeu i Kosovës dhe Museum Illyricum në Zvicër, organizuan sonte një ekspozitë me libra, pulla dhe bankënota nga Mesjeta e deri në vitet e 30-ta.

Kategoritë


0 komente