Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pesë mënyra për t’i kaluar pushimet me fëmijët gjatë grevës në arsim.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pesë mënyra për t’i kaluar pushimet me fëmijët gjatë grevës në arsim.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pesë mënyra për t’i kaluar pushimet me fëmijët gjatë grevës në arsim.mp4

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 368 shikime
 • 368 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Janë shumë aktivitete edukative dhe argëtuese, që prindërit mund t’i bëjnë me fëmijët për të kaluar më
shumë kohë me ta, e sidomos kur shkollat mbajnë grevë.
Të gjithë prindërit kanë menduar që kjo javë do të jetë fillimi i gjysmëvjetorit të dytë për fëmijët tuaj, mirëpo
ata janë akoma në shtëpi? Greva po vazhdon, bora s’ka të ndalur e ne kemi zgjidhjen ideale se si të shpenzoni
kohën tuaj në pesë mënyra zbavitëse, por edhe edukative.
Se si të kalohen ditët e grevës së shkollave në këto ditë të dimrit, kur mundësitë për rekreacion janë më të
pakta, ka menduar organizata “TOKA”.

 

Music by: Bensound

  Shfaq më shumë Shfaq më pak

  0 komente