Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Pesë prokurorë të rinj për Prokurorinë Speciale
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pesë prokurorë të rinj për Prokurorinë Speciale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pesë prokurorë të rinj për Prokurorinë Speciale

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mesi i muajit gusht pritet ta gjej Prokurorinë Speciale me pesë prokurorë të rinj. E në këtë formë po synohet të rritet efikasiteti i kësaj prokurorie; trajtimit të rasteve të terrorizimit, krimit të organizuar dhe krimeve të luftës.

Kategoritë


0 komente