Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Piloti ateron aeroplanin, pasi bashkëpiloti gati u “thith” nga dritarja e thyer
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Piloti ateron aeroplanin, pasi bashkëpiloti gati u “thith” nga dritarja e thyer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Piloti ateron aeroplanin, pasi bashkëpiloti gati u “thith” nga dritarja e thyer

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 61 shikime
 • 61 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Piloti ateron aeroplanin, pasi bashkëpiloti gati u “thith” nga dritarja e thyer, në 10 mijë metra lartësi

Kategoritë


0 komente