Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pjesa e II: Hashimi-Dalladakut: 2 milionë ki me ja dhanë me 1 qershor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pjesa e II: Hashimi-Dalladakut: 2 milionë ki me ja dhanë me 1 qershor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pjesa e II: Hashimi-Dalladakut: 2 milionë ki me ja dhanë me 1 qershor

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 21,601 shikime
 • 21,601 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në pjesën e dytë të auto-incizimeve të cilat i ka siguruar Gazeta Insajderi, në një takim të datës 18 shkurt të vitit 2012, Dalladaku ishte takuar me njërin nga të dyshurit për fajde, Rrahim Hashimin.

 

Kategoritë


0 komente