Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Plani për shkëmbim territoresh është ruso-serb”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Plani për shkëmbim territoresh është ruso-serb”

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Plani për shkëmbim territoresh është ruso-serb”

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 105 shikime
 • 105 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Plani për shkëmbim territoresh është ruso-serb”

Kategoritë0 komente