Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Po e godiste me çizme për të parë nëse ishte i ngordhur, gjuetari sulmohet frikshëm nga ujku-
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Po e godiste me çizme për të parë nëse ishte i ngordhur, gjuetari sulmohet frikshëm nga ujku-

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Po e godiste me çizme për të parë nëse ishte i ngordhur, gjuetari sulmohet frikshëm nga ujku-

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 186 shikime
 • 186 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Po e godiste me çizme për të parë nëse ishte i ngordhur, gjuetari sulmohet frikshëm nga ujku-

Kategoritë


0 komente