Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Po formimit të ushtrisë, por vetëm me përkrahje të ndërkombëtarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Po formimit të ushtrisë, por vetëm me përkrahje të ndërkombëtarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Po formimit të ushtrisë, por vetëm me përkrahje të ndërkombëtarëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pasi Qeveria e Kosovës e votoi dje projektligjin për transformimin e Forcës së Sigurisë së Kosovës në ushtri, pritet që i njëjti të arrijë për votim në Kuvendin e Kosovës. Deputetët po shprehen të gatshëm të votojnë për këtë projektligj në mënyrë që Kosova ta ketë ushtrinë e saj.

Kategoritë


0 komente