Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Polici lëndoi dorën gjatë përplasjes me një qytetar në rrugën “Rrustem Statovci”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Polici lëndoi dorën gjatë përplasjes me një qytetar në rrugën “Rrustem Statovci”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Polici lëndoi dorën gjatë përplasjes me një qytetar në rrugën “Rrustem Statovci”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 153 shikime
 • 153 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një incident ka ndodhur sot në mesditë në rrugën “Rrustem Statovci” të kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur pasi që Policia kishte bllokuar rrugën në kuadër të planit operativ për garantimin e sigurisë së pjesëmarrëseve në rivarrimin e kolonel Ahmet Krasniqit dhe Qazim Jakupti, në varrezat e dëshmorëve të Prishtinës.

Kategoritë


0 komente