Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Polici Shkumbin Jashari duke vjedhur kuletën me 1800 euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Polici Shkumbin Jashari duke vjedhur kuletën me 1800 euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Polici Shkumbin Jashari duke vjedhur kuletën me 1800 euro

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 211,799 shikime
 • 211,799 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Polici Shkumbin Jashari duke vjedhur kuletën me 1800 euro

Kategoritë


1 koment