Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Policia e shqetësuar për një lojë të rrezikshme mes nxënësve dhe me narkotikët në “Sami Frashër”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policia e shqetësuar për një lojë të rrezikshme mes nxënësve dhe me narkotikët në “Sami Frashër”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policia e shqetësuar për një lojë të rrezikshme mes nxënësve dhe me narkotikët në “Sami Frashër”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,157 shikime
 • 2,157 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policia e shqetësuar për një lojë të rrezikshme mes nxënësve dhe me narkotikët në “Sami Frashër”

Kategoritë


0 komente