Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Policia konfirmon për tre të vdekur në dy aksidente trafiku
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policia konfirmon për tre të vdekur në dy aksidente trafiku

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policia konfirmon për tre të vdekur në dy aksidente trafiku

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha ka konfirmuar për Kosovapress se tre persona kanë humbur jetën në dy aksidente të ndryshme që kanë ndodhur në rrugën magjistrale Prishtinë-Pejë, në afërsi të Komoranit, sonte rreth orës 20.00

Kategoritë


0 komente