Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Policia mban ligjërata në shkolla për sigurinë në trafik
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policia mban ligjërata në shkolla për sigurinë në trafik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policia mban ligjërata në shkolla për sigurinë në trafik

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Njësia e Trafikut në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë në Mitrovicë, ka vazhduar edhe gjatë muajit mars me implementimin e planit ‘Njohuri elementare për sigurinë në trafik’, duke mbajtur ligjërata nëpër shkolla të ndryshme të rajonit të Mitrovicës që përfshinë komunat e Mitrovicës, Vushtrrisë dhe Skenderajt.

Kategoritë


0 komente