Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Policia vret një burrë në Istog që po tentonte të plaçkiste bankën, vdes edhe një polic
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policia vret një burrë në Istog që po tentonte të plaçkiste bankën, vdes edhe një polic

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policia vret një burrë në Istog që po tentonte të plaçkiste bankën, vdes edhe një polic

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8,913 shikime
 • 8,913 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente