Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Policinë e Kosovës nuk i kap radari, në zonën 60 km/h, ata ja shkelin 120 km/h
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Policinë e Kosovës nuk i kap radari, në zonën 60 km/h, ata ja shkelin 120 km/h

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policinë e Kosovës nuk i kap radari, në zonën 60 km/h, ata ja shkelin 120 km/h

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 238 shikime
 • 238 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Policinë e Kosovës nuk i kap radari, në zonën 60 km/h, ata ja shkelin 120 km/h

Kategoritë


0 komente