Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Politikanët, përfituesit më të mëdhenj nga Projektligji i pagave
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Politikanët, përfituesit më të mëdhenj nga Projektligji i pagave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Politikanët, përfituesit më të mëdhenj nga Projektligji i pagave

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 873 shikime
 • 873 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Politikanët, përfituesit më të mëdhenj nga Projektligji i pagave

Kategoritë0 komente