Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Portali Fronti.info

39 video | 4,969 shikime

Portali fronti.info është platformë online e informacionit. Në misionin e informimit Fronti përfshin një spektër të gjerë të fushave siç është aktualiteti, politika, ekonomia, kultura, historia, sporti, magazina, lifestyle, shëndetësia e teknologjia.

Kjo platformë e besueshme, duke ofruar informacione të reja siguron lexuesin për informim korrekt dhe të paanshëm. Në punën e vet profesionale, stafi i Frontit respekton ligjet e vendit, etikën e gazetarisë dhe vlerat shoqërore.

Fronti respekton kategoritë e ndryshme shoqërore dhe ndjeshmërinë e opinionit si dhe duke i kushtuar shkrime jetës familjare, shkollore, kulturore e biznesore, karakteri i Frontit nuk përkon me lajme të rrejshme dhe të parëndësishme (komerciale).


Duke pasur parasysh se Fronti është i fokusuar në aktualitetin e botës shqiptare në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni e Luginë të Preshevës, ai paraqet një platformë mbarëshqiptare të informacionit.


Për të arritur deri te informacioni i saktë dhe i shpejtë kudo që jeni, ndiqni frontin!

Fronti sjell lajme nga fronti!


www.fronti.info

Shfaq më shumë
Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat