Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 190 shikime
 • 190 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Potra: Agim Veliu ka bërë investime vetë aty ku ka pasur elektorat

Kategoritë0 komente