Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pozita e opozita akuzojnë njëra-tjetrën për shmangie nga votimet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pozita e opozita akuzojnë njëra-tjetrën për shmangie nga votimet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pozita e opozita akuzojnë njëra-tjetrën për shmangie nga votimet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 119 shikime
 • 119 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pozita e opozita akuzojnë njëra-tjetrën për shmangie nga votimet

Kategoritë


0 komente