Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pozitë e opozitë flasin për idenë e Limajt për demarkacionin
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pozitë e opozitë flasin për idenë e Limajt për demarkacionin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pozitë e opozitë flasin për idenë e Limajt për demarkacionin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çështja e demarkacionit me Malin e Zi, është prej çështjeve që mbetet temë kryesore e institucioneve tona. Megjithatë, po zvarritet me vite edhe pse është njëri prej kushteve për liberalizimin e vizave për qytetarët e vendit.

Kategoritë


0 komente