Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Premtuan ndryshe, u doli ndryshe, deklaratat e liderëve të shtetit për vizitën e Vuçiqit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Premtuan ndryshe, u doli ndryshe, deklaratat e liderëve të shtetit për vizitën e Vuçiqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Premtuan ndryshe, u doli ndryshe, deklaratat e liderëve të shtetit për vizitën e Vuçiqit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 21 shikime
 • 21 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dolën dhe thanë se presidentit të Serbisë nuk do t’i lejohet vizita në liqenin e Ujmanit.

Kategoritë0 komente