Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

“Presim që PDK të jetë në 20 komuna në balotazh”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Presim që PDK të jetë në 20 komuna në balotazh”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Presim që PDK të jetë në 20 komuna në balotazh”

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 528 shikime
 • 528 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Presim që PDK të jetë në 20 komuna në balotazh”

Kategoritë


0 komente