Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Presioni ndaj gazetarëve po rritet me largimin e ndërkombëtarëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Presioni ndaj gazetarëve po rritet me largimin e ndërkombëtarëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Presioni ndaj gazetarëve po rritet me largimin e ndërkombëtarëve

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,063 shikime
 • 1,063 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  5 komente