Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
PRESSING, Gëzim Kelmendi, Milaim Zeka, Bekë Berisha, Rron Gjinovci, Berat Bushala - 09.10.2019
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
PRESSING, Gëzim Kelmendi, Milaim Zeka, Bekë Berisha, Rron Gjinovci, Berat Bushala - 09.10.2019

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

PRESSING, Gëzim Kelmendi, Milaim Zeka, Bekë Berisha, Rron Gjinovci, Berat Bushala - 09.10.2019

 • E publikuar: Para 4 ditësh
 • 26,577 shikime
 • 26,577 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente