Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Preteni: Nuk ka ndarje, po fshehët një kompromis tjetër pas kësaj retorike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Preteni: Nuk ka ndarje, po fshehët një kompromis tjetër pas kësaj retorike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Preteni: Nuk ka ndarje, po fshehët një kompromis tjetër pas kësaj retorike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndryshimi i vijave territoriale është kthyer temë kryesore në Kosovë, dhe jo vetëm, pas 10 vjet të pavarësisë dhe rreth 20 të përfundimit të luftës në Kosovë.

Kategoritë


0 komente