Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Prezantimi i punimeve nga klasa littleBits në Bonevet (Maj 2018)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prezantimi i punimeve nga klasa littleBits në Bonevet (Maj 2018)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prezantimi i punimeve nga klasa littleBits në Bonevet (Maj 2018)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Talentët e rinj prezantuan punimet e tyre të krijuara me plotë punë dhe entuziasëm.Kreativitet,punë dhe shum zbavitje në littleBits :)

Kategoritë


0 komente