Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prezentimi nga klasa littleBits (Mars 2018)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prezentimi nga klasa littleBits (Mars 2018)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prezentimi nga klasa littleBits (Mars 2018)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prezantimi i punimeve nga krijuesit e vegjël në littleBits ! Këto janë hapat e parë të tyre jo vetëm në teknologji,por edhe në rritjen e vetëbesimit që me angazhim e vullnet,ata mundë të jenë inovatorë dhe ndërrmarrësit e së ardhmes. Aplikimi për grupet e ardhshme mund të bëhet përmes linkut : http://www.bonevet.org/aplikimi/ ,ose përmes numrit 049 187 800 (+383 në Viber).

Kategoritë


0 komente