Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prindërit bllokojnë rrugën para “Elena Gjikës”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prindërit bllokojnë rrugën para “Elena Gjikës”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prindërit bllokojnë rrugën para “Elena Gjikës”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tek shkolla fillore "Elena Gjika" në Prishtinë është bllokuar komunikacioni për minuta me radhë. Disa nga banorët, të cilët nuk kanë dashur të flasin para kamerave, kanë thënë për KosovaPress se kjo gjendje përsëritet çdo ditë në të njëjtën kohë, rreth orës 17:00, kur prindërit vijnë t'i marrin fëmijët nga shkolla.

Kategoritë


0 komente