Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prindërit i ndalin fëmijët nga shkolla në Istog, dyshojnë se dyshemeja u lye me vaj kancerogjen
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prindërit i ndalin fëmijët nga shkolla në Istog, dyshojnë se dyshemeja u lye me vaj kancerogjen

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prindërit i ndalin fëmijët nga shkolla në Istog, dyshojnë se dyshemeja u lye me vaj kancerogjen

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 440 shikime
 • 440 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prindërit i ndalin fëmijët nga shkolla në Istog, dyshojnë se dyshemeja u lye me vaj kancerogjen

Kategoritë


0 komente