Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
InDoks | “Prishtina do t’i marrë lakmi Fushë Kosovës”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
InDoks | “Prishtina do t’i marrë lakmi Fushë Kosovës”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

InDoks | “Prishtina do t’i marrë lakmi Fushë Kosovës”

 • E publikuar: Para 5 muajve
 • 145 shikime
 • 145 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

InDoks | Intervistë me Nënkryetarin e Fushë Kosovës, Fadil Krasniqi

Dokumentarin e plotë “Mafia e Ndërtimit” e gjeni këtu https://bit.ly/2PCAsZa

 

Kategoritë


0 komente