Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishtina e bllokuar nga veturat

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishtina e bllokuar nga veturat

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 361 shikime
 • 361 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prishtina e bllokuar nga veturat https://telegrafi.com/prishtina-e-bllokuar-nga-veturat-video/

Kategoritë0 komente