Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prishtina lanson sistemin elektronik për subvencione kulturore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishtina lanson sistemin elektronik për subvencione kulturore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishtina lanson sistemin elektronik për subvencione kulturore

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 14 shikime
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuna e Prishtinës që nga sot subvencionet kulturore me anë të sistemin online. Lansimi i këtij projekti është përkarahur nga Programi i Kombeve të Bashkuara për Zhvillim (UNDP).

Kategoritë


0 komente