Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prishtinasi vendos që ordinancën e tij ta shndërrojë në vendstrehim për fëmijët dhe adoleshentët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prishtinasi vendos që ordinancën e tij ta shndërrojë në vendstrehim për fëmijët dhe adoleshentët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prishtinasi vendos që ordinancën e tij ta shndërrojë në vendstrehim për fëmijët dhe adoleshentët

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 1,030 shikime
 • 1,030 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente