Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pritje të gjata për hyrjet nga Serbia në Kosovë – në Merdare përleshen mërgimtarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pritje të gjata për hyrjet nga Serbia në Kosovë – në Merdare përleshen mërgimtarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pritje të gjata për hyrjet nga Serbia në Kosovë – në Merdare përleshen mërgimtarët

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 14,588 shikime
 • 14,588 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente