Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Gjendja e para ambasadës gjermane, derisa deputetët e Kuvendit tentonin të ratifikonin demarkacionin me Malin e Zi.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Gjendja e para ambasadës gjermane, derisa deputetët e Kuvendit tentonin të ratifikonin demarkacionin me Malin e Zi.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Gjendja e para ambasadës gjermane, derisa deputetët e Kuvendit tentonin të ratifikonin demarkacionin me Malin e Zi.

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 114 shikime
 • 114 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Na ndiqni në facebook dhe instagram :

https://www.facebook.com/teleshkronja1

https://www.instagram.com/teleshkronja



  0 komente