Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

​ProCredit Bank shkel të drejtat e klientëve, përcakton shumën e kredisë së tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​ProCredit Bank shkel të drejtat e klientëve, përcakton shumën e kredisë së tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:22
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​ProCredit Bank shkel të drejtat e klientëve, përcakton shumën e kredisë së tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Banka komerciale ProCredit në Kosovë, nuk lëshon kredi nën shumën 10 mijë euro për klientët e saj, këtë kriter që po konsiderohet diskriminues, kjo bankë e ka vendosur tash e tre muaj. Ajo që po konsiderohet edhe më absurd, në ProCredit Bank për të marrë kredi, duhet që kredi marrësi që është klient të ketë pagën më të lartë se 500 euro.

Kategoritë


0 komente