Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Profesor Zejnullah Gruda shpalos dokumentet për të vërtetën e demarkacionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profesor Zejnullah Gruda shpalos dokumentet për të vërtetën e demarkacionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profesor Zejnullah Gruda shpalos dokumentet për të vërtetën e demarkacionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,192 shikime
 • 2,192 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Profesor Zejnullah Gruda shpalos dokumentet për të vërtetën e demarkacionit

Kategoritë0 komente