Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Profesorët e UP-së me mbi 5 punime shkencore për një vit e gjysmë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Profesorët e UP-së me mbi 5 punime shkencore për një vit e gjysmë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Profesorët e UP-së me mbi 5 punime shkencore për një vit e gjysmë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 50 shikime
 • 50 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Para disa ditësh, Senati i Universitetit të Prishtinës ka mbajtur mbledhjen e radhës, gjatë së cilës ka avancuar profesorë nga Fakulteti Ekonomik, Fakulteti Filozofik, Fakulteti i Filologjisë dhe Fakulteti i Inxhinierisë Mekanike.

Kategoritë


0 komente