Programi Festiv i Vitit të Ri 2019

GjirafaVideo, në mbrëmjën festive të Vitit të Ri 2019, solli një program 6 orësh, tërësisht ONLINE, me skeçe dhe episoda nga Stupcat, episodë festive të Ekspertiza, e muzikë festive. Nata u mbyll me premierën e filmit të njohur “Diamanti”.

Shfaq më shumë
Alternate Text