Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Programi Festiv i Vitit të Ri 2019

8 episode | 516,564 shikime

gjirafaVideo në mbrëmjen e ndërrimit të viteve vjen për herë të parë me një maratonë 6 orëshe programacioni krejtësisht ONLINE!
 

Shfaq më shumë

3 kuize me super shpërblime, Stupcat si "Tre Pleqtë", Episodi 72 i "Egjelit", Episodi Festiv i "Ekspertizës", Prapaskena qesharake, muzikë me Edona Reshitaj, urimet nga aktorët tuaj të preferuar, si dhe Premiera Online e filmit "Diamanti" jua bëjnë të paharrueshme hyrjen e vitit të ri 2019! 

Alternate Text