Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kronikë e KTV-së rreth arrestimit të 16 personave të përfshirë në kontrabandë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kronikë e KTV-së rreth arrestimit të 16 personave të përfshirë në kontrabandë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kronikë e KTV-së rreth arrestimit të 16 personave të përfshirë në kontrabandë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 226 shikime
 • 226 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kronikë e KTV-së rreth arrestimit të 16 personave të përfshirë në kontrabandë

Kategoritë0 komente