Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prokuroria ka ndryshuar qasjen në intervistimin e të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prokuroria ka ndryshuar qasjen në intervistimin e të mbijetuarve të dhunës seksuale gjatë luftës

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje


  0 komente